AIBA EUBC MTS COSR

Print

Competitii

Eveniment 

Competitia:
CENTURA DE AUR 2016 IASI
Perioada:
06.07.2016 - 09.07.2016
Locul:
Sala Sporturilor din Iasi - Iasi
Categoria:
Centura de Aur " Nicolae Linca"

Descrierea

Preliminarii masculin

2016-07-06 60kg Mihail Cvasiuc MLD Ionut Popescu ROM 3:0

Sferturi feminin

2016-07-06 51kg Lacrimioara Perijoc ROM Baik Cho-Rong KOR 2:1

Sferturi masculin

2016-07-06 56kg Vladislav Vyetoshkin UKR Marius Hondaru ROM 3:0
2016-07-07 60kg Joseph Cordina WAL --- --- WO.
2016-07-07 60kg Yuriy Shestok UKR Vadim Ivaniuc MLD ???
2016-07-07 60kg Francesco Splendori ITA Norbert Cojocaru ROM ???
2016-07-07 60kg Lee Myeong-Kwan KOR Mihail Cvasiuc MLD ???
2016-07-06 69kg Delano James HOL Marian Pita ROM 3:0
2016-07-06 69kg Shim Hyun-Young KOR Ninel Gheorghe ROM 2:1
2016-07-06 81kg Olexandr Pogrebnyak UKR Andrei Zatusevschi MLD 2:1
2016-07-06 81kg Andrei Aradoaie ROM Gianluca Rosciglione ITA 3:0
2016-07-06 91kg Catalin Cristea ROM Marian Ion ROM 3:0
2016-07-06 +91kg Kim Do-Hyeon KOR Alexandru Stoica ROM 3:0
2016-07-06 +91kg Taras Neudachin UKR Mario Federici ITA 2:1

Semifinale feminin

2016-07-07 51kg Lacrimioara Perijoc ROM Giorgia Mascetti ITA TKO 2
2016-07-07 51kg Steluta Duta ROM Nam Eun-Jin KOR ???

Semifinale masculin

2016-07-08 52kg Choi Yuh-Yeon KOR Florin Bujor ROM ???
2016-07-08 52kg Rostislav Belostotskiy UKR Ionut Vulpe ROM ???
2016-07-08 56kg Veaceslav Plotnic MLD Bilel M'Hamdi  TUN ???
2016-07-08 56kg Vladislav Vyetoshkin UKR Qais Ashfaq ENG 3:0
2016-07-08 60kg Joseph Cordina WAL Yuriy Shestok UKR 3:0
2016-07-08 60kg Lee Myeong-Kwan KOR Francesco Splendori ITA ???
2016-07-06 64kg Lee Seung-Hyeon KOR Vadim Salasenko UKR 3:0
2016-07-08 69kg Alessandro Marziali ITA Ivan Dancha UKR ???
2016-07-08 69kg Delano James HOL Shim Hyun-Young KOR ???
2016-07-08 81kg Hrvoje Sep CRO Andrei Aradoaie ROM 2:1
2016-07-08 81kg Joshua Buatsi ENG Olexandr Pogrebnyak UKR 3:0
2016-07-08 91kg Hassan Chagtemi TUN Catalin Cristea ROM 2:1
2016-07-08 91kg Sergiy Gorskov UKR Alexandru Machedon ROM ???
2016-07-07 +91kg Filip Hrgovic CRO Kim Do-Hyeon KOR TKO 3
2016-07-07 +91kg Mihai Nistor ROM Taras Neudachin UKR TKO 1

Finale feminin

2016-07-08 51kg Steluta Duta ROM Lacrimioara Perijoc ROM 2:1
2016-07-08 60kg Irma Testa ITA Claudia Nechita ROM 3:0
2016-07-08 75kg Kim Shin-Hyeong KOR Florina Radu ROM TKO 2

Finale masculin

2016-07-09 52kg Choi Yuh-Yeon KOR Rostislav Belostotskiy UKR 3:0
2016-07-09 56kg Vladislav Vyetoshkin UKR Veaceslav Plotnic MLD 3:0
2016-07-09 60kg Joseph Cordina WAL Lee Myeong-Kwan KOR 3:0
2016-07-09 64kg Lee Seung-Hyeon KOR Daniel Costea ROM 3:0
2016-07-09 69kg Delano James HOL Alessandro Marziali ITA 2:1
2016-07-09 75kg Anthony Fowler ENG Vladislav Rolenko UKR 3:0
2016-07-09 81kg Hrvoje Sep CRO Joshua Buatsi ENG WO.
2016-07-09 91kg Hassan Chagtemi TUN Sergiy Gorskov UKR 2:1
2016-07-09 +91kg Mihai Nistor ROM Filip Hrgovic CRO 2:1

Locatie

Locul:
Sala Sporturilor din Iasi
Localitatea:
Iasi
Tara:
Tara: ro

Descrierea


^ SUS ^