AIBA EUBC MTS COSR

Loturi nationale

Seniori

Nr. Crt

Nume si Prenume

Clubul unde e legitimnat

Categorie kg

1

GÎRLEANU PETRE COSMIN

CSS HUNEDOARA

49

2

SCHIOPU GABRIEL

PETROLUL PLOIESTI

52

3

JITARU ROBERT

CSA STEAUA

56

4

VASILE SUCIU

SCM BACAU

60

5

PITA MARIN

CSA STEAUA

69

6

ARADOAIE PAUL ANDREI

CS DINAMO 

75

7

CRISTIAN FILIP 

CS DINAMO 

91

8

BIRO ALBERTO

CSM BACAU

91

9

NISTOR MIHAI

CSA STEAUA

+91 

 

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC LOT OLIMPIC DE SENIORI

 

Nr. Crt.

Nume si Prenume

Functia

1

Valentin Vrânceanu

Antrenor principal, CSA Steaua

2

Dumitru Dorobanțu

Antrenor secund, CS Dinamo

3

Fâsie Virgil

Antrenor secund, CSA Steaua

4

Florin Todică

Antrenor secund 

5

Relu Auras, Ilie Captari, Ion Moroiță, Gheorghe Napoleon, Dorel Simion 

Antrenori cu sportivi in lot sau contributie in activitatea lotuluire to convert case

 

Tineret masculin

 

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI MASCULIN DE TINERET

 

Nr. Crt

Nume si Prenume

Clubul unde e legitimnat

Categorie kg

1

VADUVA MIHAI

CSS RM. VALCEA

49

2

CURT MUSTAFA

CSM GIURGIU

52

3

LAMBA ROBERT

GLADIATORUL IASI

56

4

LATESCU STEFAN

SCORPIONS IASI

91

5

BADEA ALEXANDRU

SCM BACAU

69

6

TOBOSARU COSMIN

SCM CRAIOVA

56

7

FLORESCU ALBERTO

SCM BACAU

+91

8

BARGAOANU VALENTIN

SCM BACAU

64

9

DOBRE TAVI

CS CALARASI

56

10

MANIA LEONARD

SCM BACAU

60

11

RADU MARIAN

CS CONCORDIA CHIAJNA

52

12

DORU CRISTIAN

SCM BACAU

69

13

SENZA BOGDAN

CS ORADEA

64

14

ALFARIS MARWAN

SCM BACAU

81

15

SEFER DUMITRU

CS GIURGIU

75

16

APOSTU DUMITRU

SCM BACAU

49

17

MAGDAS PAUL

CSM ZALAU

91

18

GRIGORE ANDREI

CSM TARGOVISTE

+91 

19

UNGUREANU LAURENTIU

CS SUCEAVA

75

 

BOPJ CENTRU BACAU

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimat

1

RIZOIU DANIEL

02.09.1994

CS MUSCEL CAMPULUNG

2

AMIS ENVER

07.04.1994

FARUL CONSTANTA

3

PREDA MARIN

29.12.1994

CS PETROLUL PLOIESTI

4

STOIAN PETRICA

08.08.1995

CS NAVODARI

5

SZABO ROBERT

22.02.1994

CSM ZALAU

6

MIHAI ADRIAN

28.05.1995

CSS RAMNICU-VALCEA

7

STANGA ROBERTO

24.05.1995

CS PETROLUL PLOIESTI

8

PITA MARIN

02.10.1995

CSM BRAILA

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU BACAU

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

AURAS RELU

antrenor principal

2

CARA NECULAI

antrenor secund

3

DOMINTEANU VIOREL

medic

 

 

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI MASCULIN DE TINERET

BOPJ CENTRU BUCURESTI

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimat

1

GHEORGHE NINEL

25.01.1996

CS DINAMO BUCURESTI

2

DINCA VASILE

20.04.1996

CS DINAMO BUCURESTI

3

ARADOAIE ANDREI

05.10.1996

CS DINAMO BUCUREST

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU BUCURESTI

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

DOROBANTU DUMITRU

antrenor principal

 

 

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI FEMININ DE TINERET

BOPJ CENTRU BUCURESTI

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

PANTIS MELINDA

20.01.1995

CSO VOLUNTARI 2005

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU BUCURESTI

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

BORNESCU PETRE

antrenor principal

 

 

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI MASCULIN DE TINERET

BOPJ CENTRU HUNEDOARA

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimat

1

CHEREJI JAMES DAMIAN

29.04.1994

CSS HUNEDOARA

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU HUNEDOARA

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

CAPTARI ILIE

antrenor principal

 

 

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI FEMININ DE TINERET

BOPJ CENTRU CAMPULUNG

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

LUCA IOANA

22.06.1997

CS MUSCEL

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU CAMPULUNG

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

TIMOFTE DIANA

antrenor principal

 

 

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI FEMININ DE TINERET

BOPJ CENTRU CLUJ-NAPOCA

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

MERA IOANA LAVINIA

23.08.1995

CSM CLUJ

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU-CLUJ NAPOCA

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

BAN SEVER

antrenor principal

 

 

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI FEMININ DE TINERET

BOPJ CENTRU SLATINA

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

RADU FLORINA MARINELA

09.07.1995

CSM SLATINA

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU SLATINA

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

GALBENUSE CONSTANTIN

antrenor principal

 

Juniori

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI DE JUNIORI 

 

Nr.

crt.

Nume si prenume

Datanasterii

Structura sportiva la care este legitimat

1

DUDULICA ION

07.01.1996

CS NAVODARI

2

SUCIU VASILE

09.02.1996

CSM SIBIU

3

PETRE CRISTIAN

10.02.1996

PETROM PETROLUL

4

FEURDEAN ALEXANDRU

04.01.1996

CS CAMPIA TURZII

5

SAVA VLAD

17.06.1996

CSM BRAILA

6

MUSTAFA ARSEN

02.04.1996

CS FARUL CONSTANTA

7

PUIU COSTINEL

30.08.1996

CS CAMPULUNG MUSCEL

8

NICOLAE LEONARD

24.06.1996

CS CONPET

9

TUDOR GEORGIAN

12.03.1996

U PETROM PETROLUL

 

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC LOT JUNIORI

Nr.

crt.

Nume si prenume

Functia

1

TITI TUDOR

antrenor principal

2

DIA CONSTANTIN

antrenor secund

3

SAVA RODICA

medic sportiv

 

Junioare, Tineret si Senioare

COMPONENTA NOMINALA A LOTURILOR FEMININE

JUNIOARE, TINERET SI SENIOARE

Nr. crt.

Nume si prenume

Varsta

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

DUTA STELUTA

S

18.03.1982

CSA STEAUA BUCURESTI

2

ION LIDIA

S

25.01.1984

CSM CALARASI

3

TURCIN LUMINITA

S

19.10.1984

CSA STEAUA BUCURESTI

4

BOLD GABRIELA

S

26.09.1992

CSA STEAUA BUCURESTI

5

NAVACIOIU IULIA-MARIA

S

02.08.1987

CSA STEAUA

6

NECHITA MARIA CLAUDIA

S

15.08.1993

CSA STEAUA BUCURESTI

7

DRAGHICIU GABRIELA

S

21.02.1993

CSM BUZAU

8

GHERGHEL DIANA

S

19.09.1987

CSM BAIA MARE

9

AMZA DENISA

S

07.10.1990

CSA STEAUA

10

BADEA IONELA NICOLETA

S

20.12.1992

CSM SLATINA

11

PERIJOC LENUTA LACRIMIOARA

S

15.05.1994

CSM SUCEAVA

12

MERA IOANA LAVINIA

T

23.08.1995

CSM CLUJ

13

PANTIS MELINDA

T

20.01.1995

CS VOLUNTARI

14

RADU FLORENTINA

T

09.07.1995

CSM SLATINA

15

LUCA IONELA

J

15.05.1997

CS MUSCEL

16

BOLBOCEANU GABRIELA

J

20.12.1996

CSM BUZAU

 

 

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

LOTURI FEMININE JUNIOARE, TINERET SI SENIOARE

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

LACATUS ADRIAN

antrenor principal

2

LACATUS MIHAELA

antrenor secund

3

GALBENUSE C-TIN

antrenor secund

4

VOICILAS C-TIN

antrenor secund

5

FERARU DUMITRU

antrenor secund

6

BOJIN CARMEN

medic

7

TUDOR DANIELA

maseur

 


^ SUS ^